Natalia zmarła w wieku 39 lat. Przyjaciele opowiadają o jej związku z mężem

Zaginięcie 39-letniej Natalii

Natalia po raz ostatni była widziana w piątek. Jej zaginięcie zostało zgłoszone przez siostrę mieszkającą w Holandii, która nie mogła się z nią skontaktować. Według informacji 39-latka zniknęła z domu bez kluczy i samochodu.

Odnotowano tragiczny finał

39-latka została znaleziona martwa. Jej ciało zostało odnalezione w środę rano na przedmieściach Poznania, w okolicy Gortatowa. Służby przeszukiwały ten teren przez kilka dni. Mieszkańcy i znajomi nie uczestniczyli w akcji poszukiwawczej na prośbę policji.

Interwencja policji

Policja zatrzymała męża kobiety. Po odnalezieniu ciała zatrzymano mężczyznę. Mężczyzna nie stawiał oporu i po przeprowadzeniu sekcji zwłok będzie przesłuchiwany przez śledczych. Według źródeł policja ma mocne podstawy do podejrzenia, że zatrzymany mężczyzna nie mówił prawdy od początku i może mieć wiedzę na temat okoliczności zaginięcia i śmierci Natalii.

Relacje w związku

Malzenstwo Natalii było w trakcie rozwodu, a Natalia zaczęła spotykać się z innym mężczyzną. Mimo to nadal mieszkała z mężem, z myślą o dobru ich 10-letniego dziecka. Znajoma rodziny potwierdziła, że Natalia była blisko ułożenia swojego życia na nowo. Natalia była kochającą i odpowiedzialną matką, która nigdy nie opuściłaby swojego syna.

Mimo nowego związku fakt, że Natalia spotykała się z kimś innym, był znany od kilku miesięcy.