Siła nawałnicy zalała lotnisko - zaskakujące zdjęcia z katastrofy naturalnej.

Ekstremalne zjawiska pogodowe zdarzają się regularnie, od jakiegoś czasu ze wzmożoną częstotliwością. Sieją zniszczenie w różnych regionach świata. Wśród nich jest także i ostatnie wydarzenia w Hiszpanii. Gwałtowna burza sparaliżowała lotnisko. Odwołano loty.

Do zalania i szkód deszcze oraz grad doprowadziły m.in. w różnych rejonach Polski. Do niecodziennych sytuacji doszło też niedawno np. w Holandii, gdzie wylewał się nawet z toalet oraz w Teksasie, gdzie. Negatywnych efektów związanych z nagłym załamaniem pogody doświadczyli też podróżni, którzy korzystali z. Gwałtowna burza doprowadziła do tego, że konieczne było odwołanie lotów. Zdjęcia i nagrania pokazują, z czym mierzył się personel lotniska oraz pasażerowie.

Deszcz zalal hiszpańskie lotnisko. Paraliz portu na Majorce

Nagła burza, która nawiedziła we wtorek Majorkę, całkowicie sparaliżowała na jakiś czas międzynarodowy. Jedno z największych lotnisk w Hiszpanii będące jednocześnie największym i najważniejszym portem na Balearach, znalazło się pod wodą. Na płycie lotniska pojawiło się jezioro, w którym nurzały się samoloty, a z sufitów w porcie lały się strumienie wody. Instytut meteorologiczny Hiszpanii AEMET podał, że.

Czy lotnisko Son San Juan na Majorce już działa? Sytuacja była poważna i wymagała zawieszenia lotów oraz opuszczenia portu przez pasażerów, jednak według rzecznika AENA (właściciela lotniska), podało CNN. Oberwanie chmury miało wpływ na 100 z 900 lotów zaplanowanych na ten dzień, powiedział rzecznik AENA CNN. Jak zapewnił, od tamtej pory.