Premiera czerwca w Prime Video: nowości i ulubione tytuły, które nie pozwolą się nudzić

Zasoby nieustannie powiększają się o rozmaite nowości, produkcje oryginalne, a także znane i uwielbiane filmy i seriale. Niedawno szturmem inspirowanego jedną z najpopularniejszych serii gier w historii, Wiedźmina, w topce utrzymuje się też Hunters, które na platformę trafią w bieżącym miesiącu. Niekóre tytuły są już dostępne, na inne trzeba będzie trochę poczekać.

Co obejrzeć w Amazon Prime Video w czerwcu?

Produkcja oryginalna, w której wystąpią m.in. Karl Urban, Jack Quaid i Antony Starr zadebiutuje już 13 czerwca z trzema odcinkami na start. Fabuła długo wyczekiwanej kolejnej cześci serialu jest pełna akcji i napięcia! Tytuł również jest produkcją oryginalną.

Fabuła oparta jest tu na bestsellerowej powieści o tym samym tytule, a w obsadzie znaleźli się m.in. Emily Bader, Jordan Peters i Dominic Cooper. To opowieść, która może nieźle zaskoczyć. Pierwszy sezon pojawi się w zasobach serwisu 27 czerwca.

Tomb Raider, Dziewczyna z tatuażem, Dżentelmeni i inne nowości w Prime Video

Do oferty Amazon Prime Video trafią w czerwcu także w głównej roli Tomb Raider, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zasoby serwisu powiększyły się także o Dziewczynę z tatuażem. Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej Sagi Millennium, który wyreżyserował Fede Álvarez, jest już dostępny na platformie, dodano go 1 czerwca. Produkcja oryginalna dołączy do biblioteki Prime Video 25 czerwca. To film dokumentalny, który jest swego rodzaju fanaberią.

Dżentelmeni – komedia kryminalna wyreżyserowana przez Guya Ritchiego z gwiazdorską obsadą dołączy do zasobów platformy w piątek, 7 czerwca. Amazon Prime Video na czerwiec 2024.

Lista filmów i seriali