Oficjalny skład na mecz z Holandią: Urbański i Romanczuk w kadrze!

Kacper Urbański i Taras Romanczuk są w wyjściowym składzie reprezentacji Polski na mecz Euro 2024 z Holandią w Hamburgu. Brakuje między innymi kontuzjowanych wcześniej Pawła Dawidowicza, Karola Świderskiego i – co było pewne od kilku dni – Roberta Lewandowskiego. Początek o godz. 15. W ataku szansę od początku meczu otrzyma Adam Buksa. Pod nieobecność Lewandowskiego opaskę kapitana założy Piotr Zieliński, dla którego będzie to 91. występ w reprezentacji.

Mecz z Holandią poprowadzi jako sędzia główny Portugalczyk Artur Soares Dias. Skład reprezentacji Polski: Wojciech Szczęsny – Jan Bednarek, Bartosz Salamon, Jakub Kiwior – Przemysław Frankowski, Taras Romanczuk, Piotr Zieliński (kapitan), Kacper Urbański, Sebastian Szymański, Nicola Zalewski – Adam Buksa.

CZYTAJ TEŻ:

  • — Biało-czerwoni wchodzą do gry na Euro 2024. Dziś mecz z Holandią! Selekcjoner: „Cieszę się, że to się już zaczyna”
  • — Wymodlą zwycięstwo Polaków? Delegacja PZPN na Mszy świętej. „Jedziemy do kościoła, żeby pomodlić się za naszą reprezentację”
  • — Ostatnie szlify przed meczem z Holandią. Probierz: Mam skład w głowie. Piłkarze dowiedzą się o nim przed samym wyjazdem na stadion