Nadchodzą duże zmiany w biurze Prezydenta. "Mam tylko tyle do powiedzenia"

Mogę powiedzieć tylko tyle — jutro o 15:00 będą zmiany w Kancelarii Prezydenta. Nie wiem jakie, dlatego że to prezydent o nich poinformuje — poinformował Marcin Mastalerek w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w „Gościu Wydarzeń” Polsat News.

Grażyna Ignaczak-Bandych odchodzi. Marcin Mastalerek komentuje. Grażyna Ignaczak-Bandych poinformowała w rozmowie z PAP, że poprosiła prezydenta Andrzeja Dudę o odwołanie z funkcji szefowej jego Kancelarii. Jak przekazała, prezydent przychylił się do tej prośby — do odwołania ma dojść w tym tygodniu. Według oficjalnych informacji przyczyną jest stan zdrowia, choć są też nieoficjalne doniesienia — podawane przez Interię — o rzekomym konflikcie z szefem gabinetu Andrzeja Dudy Marcinem Mastalerkiem.

Marcin Mastalerek odniósł się do doniesień. — Jestem bezkonfliktowym człowiekiem, wszyscy mnie znają, staram się współpracować z każdym — zapewnił prezydencki minister.

Czytaj więcej: Nagła zmiana w otoczeniu prezydenta Andrzeja Dudy. „Czas na odpoczynek” Zmiana w otoczeniu prezydenta Andrzeja Dudy. „Czas ustąpić miejsca” Marcin Mastalerek kpi z Donalda Tuska. Zaczął mówić o jego zapaleniu płuc.